sklo Lacobel ® - sklenářství LANA NON-STOP

Lacobel ® - montáž / úprava / objednání

Montáž skel Lacobel ®

Lacobel ® je zcela neprůhledné barevné sklo, tudíž se dá bez problému lepit a toto lepidlo neprosvítá skrz sklo.Zpusobu montáže je několik: vyvrtání a přišroubování, uložení do lišt, ale při těchto variantách hrozí riziko prasknutí skla. Při lepení toto riziko odpadá, jelikož lepidlo nerovnosti vyrovná, proto je toto nejběžnější zpusob montáže. Sklo se musí lepit speciálním lepidlem, aby nepoškodilo barvenou zadní stranu.

Úprava skel Lacobel ®

U naší firmy si můžete zadat zakázku od začátku až do konce tz. od prvotního zaměření, cenové kalkulace až po vysilikonování spár mezi skly. Samozřejmě, pokud máte zručné ruce, tak Vám můžeme dodat pouze materiál dle Vašeho návrhu a montáž si udělat sami a mít tak dobrý pocit z udělané práce.. Hrany skla Lacobel ® mohou být broušené matné či leštěné, taktéž fazetování může být matné nebo lesklé od 10mm - 25mm. Déle provádíme vrtání děr různých průměrů, ať je to na uchytky, kabely, zásuvky, vypínače, atd. Dokážeme také zajistit grafika pískování nápisu, loga či obrázku. Nábytkářské firmy si u nás mohou objednat Lacobel ® na vestavěné skříně nebo na nalepení na dvířka kuchyňské či koupelnové skříňky.

Způsob objednání

Naše firmá má za dobu své 20ti leté existence bohaté zkušenosti s montáží skel Lacobel ® převážně jako obklad do kuchyňské linky. Při objednání montáže (email, telefonem, osobní návštěva prodejny), si s technikem domluvíte termín změření ( toto je zdarma ), který Vám bude nejlépe vyhovovat. Při zaměřování má technik s sebou vzorník barev, takže si rovnou vyberete barvu, které bude nejlépe ladit s Váší kuchyňí. Není problém zaměření objednat kteroukoliv hodinu a čas, rádi se vašim požadavkům přizpusobíme. Po zaměření Vám bude poslána cenová kalkulace a při odsouhlasení se zadá zakázka do výroby a až bude obklad připraven na montáž naše firma se s Vámi spojí a domluví termín montáže. Doba dodání trvá cca týden od zaměření.